Selçuk Özdağ Şubat ayı faaliyet raporunu açıkladı

Ara vermeden yürüttüğü çalışmalar neticesinde şu ana kadar değişik araştırma şirketleri ve sivil toplum kuruluşları tarafından yılın Milletvekili seçilen AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ’ın Şubat ayı faaliyet ve çalışma raporunu açıklandı. Yapılan açıklamaya göre Özdağ Şubat ayı içerisinde 63 faaliyet, 9 ilçe ve 3 il programlarına katılarak Anayasa değişikliğiyle ilgili yapılacak olan Referandum öncesinde halkın nabzını tuttu.

AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde ki yoğun geçen çalışmalarına rağmen Şubat ayında 3 il ve 9 ilçede toplam 63 programa katıldı. Bir ay içerisinde seçim bölgesi olan Manisa’da Yunusemre, Şehzadeler, Ahmetli, Alaşehir, Sarıgöl, Kula, Selendi, Saruhanlı, Gördes ilçelerine giderek bir dizi programlara katılan Özdağ, Roman vatandaşları Umre’ye gönderme projesini devam ettirip 10 Çifti daha Kolin firması sponsörlüğünde kutsal topraklara yollayıp, engelli vatandaşlara akülü araçlarla, beyaz baston dağıtırken, görevlerine yeni başlayan kurum müdürlerine de nezaket ziyaretinde bulundu.

ÖZDAĞ’IN GİRİŞİMLERİYLE DÜZENLENEN PANEL SES GETİRDİ
Manisa’da Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş’un onur konuğu, eşi Prof. Dr. Sevgi Kurtulmuş’un ve birbirinden önemli isimlerin konuşmacı olarak katıldığı, Enpolitik Haber sitesi ile Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği Manisa Şubesi işbirliği ile düzenlenen "28 Şubat'tan 15 Temmuz'a Darbeler ve FETÖ İhaneti" adını taşıyan panelin gerçekleşmesine de öncülük eden Selçuk Özdağ yerel ve ulusal medya yayın organlarına da yaşanan süreçle ilgili açıklamalarda bulundu.

HAYALİ SENORYALARLA KAFALARI KARIŞTIRMASINLAR
16 Nisan’da yapılacak olan Anayasa değişikliğiyle ilgili Halkoylamasıyla ilgili değerlendirmede de bulunan AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ, CHP’nin rejim değişikliği, diktatörlük, laiklik kavramları üzerinden kampanya yürütmesinin yanlışlığına dikkat çekti. Özdağ, ana muhalefet partisinin daima sloganların peşinde koşmak yerine millet ile diyalog kurmasının daha iyi bir yol olacağı tavsiyesinde bulunarak, “CHP, AK Parti ilk geldiğinde de Türkiye’de rejim değişecek demişti. Türkiye’de rejim falan değişmedi. Türkiye’de yaşam standartlarımıza, yaşam kalitemize helal gelecek demişlerdi gelmedi. 18 madde üzerinden konuşsunlar. İtirazlarını maddeler üzerinden yapsınlar. Hayali senaryolarla milletin kafasını karıştırmasınlar. Tavsiyem Anadolu insanının ayağına gidin, değerlerle dövüşmüyoruz, hizmet edeceğiz, değişimin farkındayız daha iyisini yapacağız deyin” dedi.

HER KAOS EGEMEN GÜÇLERE YARIYOR
16 Nisan’da Türkiye’nin bekasına yön verecek milletin kutuplaştırılmaması gerektiğini ifade eden Özdağ, “Söylemlere dikkat edilmeli. Kamplaşmadan, kutuplaşmadan, Allah’ın kulu olduğumuzu, birbirimizi kırmadan, kız alıp kız verdiğimizi, Hz. Adem ve Hz. İbrahim’in çocuğu olduğumuzu, Türkiye Cumhuriyeti Devleti vatandaşı olduğumuzu, fani bir dünyada olduğumuzu unutmamalıyız. Her kaos, egemen güçlere yarıyor. İstihbarat sistemleri vardır, Alevi, Kürt, Sünni, ateist son kale burası, son liman burası dikkatli olalım” şeklinde konuştu.

Haber2 Mart 2017 Perşembe