Selçuk Özdağ listede değil gönüllerin zirvesinde

24 Haziran'da gerçekleşecek olan genel ve Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde Milletvekili Aday listesinde yer bulamayan AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ halkın gönlünde zirveye yerleşti. 3-6 Haziran tarihleri arasında bir dizi programa katılacak olan Özdağ'ı Manisalılar yalnız bırakmayarak İzmir Adnan Menderes Havaalanında coşkulu bir kalabalık eşliğinde karşıladılar. Havaalanında adeta sevgi çemberi oluşturan vatandaşlar bir kez daha Özdağ isminin gönüllerin zirvesinde olduğunu gösterdiler.

24 Haziran seçimleri öncesinde Milletvekili Aday listesinde yer bulamayan AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ'ı kalabalık bir katılımla İzmir Adnan Menderes Havaalnında karşılayan Manisalılar Vekil listelerinin geçici ama gönüllerin listesinin ise baki olduğunu bir kez daha gösterdiler. Kendisine gösterilen bağlılık ve sevgi selinden dolayı teşekkür eden AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ, AK Parti'de 7 yıldır Milletvekilliği görevini yürüttüğünü ve siyasete devam edeceğini belirtti. Özdağ, “İnanıyorum ki 25 Haziran'da yeni bir güneş doğacak. Allah kısmet ederse Manisa başta olmak üzere Türkiye'ye hizmet etmeye devam edeceğim. 24 Haziran'da gerçekleşecek olan seçim sonuçlarının hayır getirmesini diliyorum” diye konuştu.
Milletvekilliği görevini laf veya sıfat olsun diye değil devlete ve millete hizmet yaparak yerine getirdiğini kaydeden Özdağ, “Bu 7 yıllık süreçte hep dik durdum. Elimi ve mazimizi hiç kirletmedim. Partimizin genel merkezi ve Genel Başkanımız böyle uygun gördüler. Kadere iman edenler kederden emin olurlarmış. Ben kadere iman ederek çalışmalarıma ara vermeden sürdürüyorum. Siyasetede devam edeceğim. Geçen hafta Alaşehir'de, Salihli'de, Gördes'te ve Manisa merkezde programlara katıldım. Bu hafta da Akhisar, Manisa merkez'de bir dizi programlara katılacağım. Manisa'da ki MÜSİAD üyeleri ve yöneticileriyle iftara katılacağım. Ondan önce Somuncubaba Vakfı'nın Akhisar'da ki iftar programı var. 5 Haziran Salı günü de basın mensuplarıyla düzenlediğim bir iftar programında bir araya geleceğiz. Gördes'e çok amaçlı bir salon yapılması yönünde bir sözüm vardı. Bu konuda bir işadamı arkadaşıma ricada bulundum. O da beni kırmayarak bu sözümüzü yerine getireceğiz. Manisa merkez ve ilçelerindeki basın mensupları 7 yıl boyunca bize büyük hizmet verdiler. Benden beş kuruş dahi para talep etmeden şerefli bir şekilde görevlerini yerine getirdiler. O nedenle basın mensuplarına bir teşekkür yemeği vereceğim. Çok teşekkür ederim herşey Manisa ve Türkiye için” diye konuştu.

Özdağ İzmir Havaalanındaki karşılamanın ardından önce Manisa Sultan Camiinde Eski Başbakan Yardımcısı ve TBMM Başkanı Bülent Arınç'ın ailesi ve Tay ailesiyle birlikte merhum aile bireyleri için okuttuğu Mevlide katıldı. Mevlidin ardından Akhisar'da Somuncubaba Vakfı'nın düzenlediği iftara katılan Özdağ vatandaşlarla birlikte aynı sofrada Ramazan birlik ve beraberliğini yaşadı. 1300 kişinin katıldığı iftar programına Es-Seyyid Osman Hulûsi Efendi Vakfı, Akhisar Temsilci Bayram Turgut katılımcılara teşekkür etti. Programa AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı, Başkan Yardımcısı Ömer İşçi, AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Sayın, CHP İlçe Başkanı İsmail Fikir, Saadet Partisi İlçe Başkanı Fikret Aysu, Akhisar Gaziler Derneği Başkanı Suat Taryan, Türkiye Gazeteciler Federasyonu Üst Kurul Delegesi ve Demokrat Gazeteciler - Yazarlar Derneği Başkanı Hakan Özen, Gaziler ile çevrede bulunan bir çok vatandaş katıldı.

Haber4 Haziran 2018 Pazartesi