Selçuk Özdağ'ın Kasım ayı programı da dopdolu geçti

AK Parti Siyasi Erdem ve Etik Kurulu Üyesi, Manisa Milletvekili ve FETÖ Darbe Girişimi Meclis Araştırma Komisyonu Başkanvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ’ın Kasım ayı programı da dopdolu geçti. 15 Temmuz’da yaşanan hain saldırının ardından çok önemli isimleri dinleyen ve FETÖ’nün 50 yılını araştıran Komisyondaki yoğun programına rağmen TV ekranlarında, radyo kanallarında ve de yazılı basında Fethullahçı Terör Örgütü’nün kirli ve gerçek yüzünü kamuoyuna aktaran Özdağ ay boyunca her hafta sonu seçim bölgesi Manisa’ya da gelerek vatandaşların talep, sorunlarını dinleyip, programlara katılmaya özen gösterdi.

Halka hizmet Hakka hizmet parolasıyla 2011 yılında ilk Milletvekili olduğu tarihten bu yana çok önemli çalışmalara imza atan, gayret gösteren AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ Kasım ayı faaliyet raporunu açıkladı. Diğer aylar gibi yoğun bir atmosferde çalışan Özdağ, Genelkurmay eski Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ, İstanbul Valisi Vasip Şahin, Ünlü İşadamı Galip Öztürk, Jandarma eski Genel Komutanı Garip Mendi, Diyanet İşleri eski Başkanı Ali Bardakoğlu başta olmak üzere çok önemli Komutanlar, Emniyet Müdürleri, Siyasetçiler ve İşadamlarına FETÖ Darbe Girişimi Meclis Araştırma Komisyonunda 15 Temmuz gecesini aydınlatacak çarpıcı sorular sordu. Cnntürk, Habertürk, Kanal A, A Haber, TRT 1 FM ve bir çok görsel, işitsel ve yazılı medyada darbe girişimini anlatan Özdağ FETÖ’nün 50 yıllık hain bir yapı olduğunu ifade etti.

CHP’li Komisyon üyelerinin katılmadığı 15 Temmuz gecesinin kritik merkezlerine de Darbe Girişimi Meclis Araştırma Komisyonun diğer üyeleriyle giderek incelemede bulunan Özdağ yoğun programına rağmen Manisa’ya gelerek peşisıra ziyaretler ve halk günlerine devam etti.

Haber8 Aralık 2016 Perşembe