Selçuk Özdağ'dan dopdolu hafta sonu programı

AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ partisinin hafta sonu gerçekleşen Gördes, Demirci, Selendi ve Sarıgöl ilçe kongrelerine rağmen boş bulduğu her anı yine dopdolu yaşadı.

Manisa’da 24 Kasım Öğretmenler günü nedeniyle Milli Eğitim İl Müdürü Recep Dernekbaş’ı ziyaret ederek tüm Öğretmenlerin önemli günlerini kutlayarak hafta sonuna başlayan AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ, ilçe kongrelerinin yanısıra peşi sıra ziyaretler ve diğer programlarıyla dolu dolu bir program geçirdi. Manisa’da Celal Bayar Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi tarafından düzenlenen Spor Bilimleri Kongresine de katılan Özdağ ardından Manisa İlim ve Kültür Vakfını ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette Türkiye’nin, Türk ve İslam Dünyasının daha çok okuyan, araştıran, soran, sorgulayan, teknolojiyle, ilim, bilim ve fenle buluşan gençliğe ihtiyacının olduğunu belirten Özdağ, “Bu nedenle gençlerimizi, okumaya, araştırmaya, inanç şuuruna sahip çıkmaya davet ediyorum” dedi.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Manisa İl Müdür Yardımcısı Volkan Layık ve Emine Gürler’in nikah merasimine de katılarak genç çifte mutluluklar dileyen Özdağ’ı nikahta AK Parti İl başkan Yardımcısı Ali Bankoğlu, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Ender Gök, 24. Dönem AK Parti Manisa Milletvekili Muzaffer Yurttaş ve Memur Sen Manisa İl Temsilcisi Mustafa İrgat’ta eşlik etti. Genç çifti uzun yıllardır tanıdığını kaydeden Özdağ mutluluklar dileğinin ardından AK Parti Gençlik Kolları İl Başkan Yardımcısı Hilal Gonca Ayyıldız’ın düğün merasimine katıldı.

Manisa’da yaşayan Adıyamanlı vatandaşlarla da bir araya gelerek talep ve sorunlarını dinleyen AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ gerçekleşen buluşmanın ardından Ak Parti Şehzadeler İlçe Başkan Yardımcısı Tolga Akbaşak’a ve Kayınvalidesinin vefatı sebebiyle Manisa Organize Sanayi Bölgesi Başkan Danışmanı Nihat Akyol’a taziye geçtiğimiz günlerde rahatsızlık geçiren İşadamı Nihat Batu’ya geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. Teyzesi vefat eden AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur’u da hem arayarak hem de yayınladığı mesajla acısını paylaşan Özdağ Merhumeye Allah’tan rahmet sevenlerine sabır dileğinde bulundu.

Selendi, Demirci, Sarıgöl ve Demirci’de gerçekleşen ilçe kongrelerine de katılan AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ, gerçekleşen kongrelerin hayırlı olması temennisinde bulunarak Selendi İlçe Başkanlığına seçilen Şeref Kaçar’a, Sarıgöl İlçe Başkanlığına seçilen Erdoğan Büyükdinç’e, Demirci İlçe Başkanlığına seçilen Mehmet Acar’a, Gördes İlçe Başkanlığına seçilen Taner Yiğit’e ve Yönetimlerine başarılar temennisinde bulundu.

Haber12 Aralık 2017 Salı