Selçuk Özdağ AK Parti'nin 17. kuruluş yıldönümünü kutladı

AK Parti E. Genel Başkan Yardımcısı, FETÖ Darbe Girişimi Meclis Araştırma Komisyonu Başkanvekili ve AK Parti 24. 25. 26. Dönem Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ AK Parti'nin 17. Kuruluş Yıldönümünü yaptığı açıklamayla kutladı. Özdağ açıklamasında AK Parti'nin millete rağmen siyaset yapmadığını bizzat milletin kendisi olduğunu kaydederek, “İnanıyorum ki AK Parti; bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada milletinin gönlünde yer bulmaya devam edecek ve bu necip millete hizmete kesintisiz devam edecektir" dedi.

Adalet ve Kalkınma Partisi’nin (AK Parti) kuruluşunun 17. Yıldönümü nedeniyle açıklamada bulunan AK Parti E. Genel Başkan Yardımcısı, FETÖ Darbe Girişimi Meclis Araştırma Komisyonu Başkanvekili ve AK Parti 24. 25. 26. Dönem Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ, AK Parti kurulduğu günden bu yana halka yapılan hizmeti Hakk’a yapılmış bir hizmet olarak görmüş ve bunu en iyi şekilde yerine getirmiştir. Kendisini millete adamış Ak Kadrolarıyla ülkemizde hayal bile edilemeyen yeniliklere ve reformlara imzalar atmıştır” diye konuştu.

“AK Parti; bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada milletinin gönlünde yer bulmaya devam edecek ve bu necip millete hizmete kesintisiz devam edecektir” diyen Özdağ sözlerine şöyle devam etti; “Siyaset dengelerini iyi gözeten, siyasette realite ve idealizmi bir arada yürütmeyi başaran AK Parti, Türkiye’nin bir ihtiyacıydı. AK Parti bir siyasi parti olarak parti içi demokrasi, millet iradesine saygınlık, siyasi ahlak ve erdem anlamında Türk siyasi hayatına yüksek değerler manzumesi katmıştır. Hizmette ve başarıda sınır tanımayan bir anlayış içerisinde ak kadrolarıyla ülkemizi aydınlık yarınlara taşıyan, başarıdan başarıya koşan partimizin tüm değerli mensuplarını kutluyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, partimizin 17’inci kuruluş yıl dönümünün ülkemize ve milletimize hayırlara vesile olmasını diliyorum.”

Haber20 Eylül 2018 Perşembe