Selçuk Özdağ 2016 Haziran ayı faaliyet raporunu açıkladı

40 yıllık siyasi hayatı boyunca her zaman hakikatten, şeffaflıktan, demokrasiden ve millet iradesinden yana olduğunu kaydeden AK Parti Siyasi Erdem ve Etik Kurulu Üyesi, Manisa Milletvekili bir ilke daha imza atarak daha önce basınla yıllık olarak paylaştığı faaliyet raporunu bundan sonraki süreçte periyodik olarak aydan aya paylaşacağını belirtti.

AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ, 2011 yılından bu yana basın ve kamuoyu ile yıllık olarak paylaştığı faaliyet raporunu bir ilke daha imza atarak bundan sonraki süreçte aydan aya paylaşacağını açıkladı. Özdağ’ın hazırlamış olduğu faaliyet raporu ve çalışma programı içeriğinde o ay gerçekleştirdiği ziyaretler, yapmış olduğu konu başlıklarıyla açıklamalar, Türkiye Büyük Millet Meclisinde gündem ve gündem dışı söz aldığı konuşmalar ve öneri teklifleri, O ay zarfında gerçekleşen açılış, temel atma ve var ise protokol imza törenleriyle ilgili detaylar, yerel ve ulusal medyada çıkan haberlerin manşetleri ve bültenleri, konu başlıklarıyla düğün ve benzeri özel gün katılımları hakkında bilgi, katıldığı tv programları ve röportajları hakkında bilgilendirme ve benzeri faaliyet programları yer alıyor.

2016 yılı Haziran ayının Ramazan’a denk gelmesine rağmen Ankara dışında gerçekleştirdiği programların dışında resmi ve özel ziyaretler, protokol imza töreni ve benzeri çalışma programlarının yanı sıra sık sık seçim bölgesi Manisa’ya gelerek merkez ilçeler Şehzadeler ve Yunusemre’nin dışında Salihli, Köprübaşı, Soma ve Akhisar ilçelerinde iftar ve sahur programlarına katılarak vatandaşlarla bir araya gelerek talep ve isteklerini dinleyen AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ, “Siyasetçinin gündemi ile vatandaşın gündemi aynı olmalıdır. Aksi takdirde vatandaşın yüreği başka yerde, siyasetin yüreği başka yerde atar. Kırk yıllık siyaset hayatımda her zaman şeffaflıktan ve millet iradesinden yana oldum, hakikatleri söyledim. Bundan yana tavrımı belirlerken de her zaman devletim, milletim, vatanım, ülkülerim, ideallerim ve partimden yana oldum. Bu anlayış çerçevesinde daha önce yıllık olarak basın mensuplarıyla paylaştığım faaliyet raporunu bundan sonra aylık olarak düzenleme kararı aldım. Bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da insan odaklı hizmet parolasıyla Manisa’nın ve Türkiye’nin daha huzurlu, daha zengin, daha müreffeh olması için şahsımın ve ekip arkadaşlarımın zaman ayrımı yapmaksızın çalışacağını kamuoyu ile paylaşıyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun inşallah” diye konuştu.

Haber14 Temmuz 2016 Perşembe