MİDDER Başkanı'ndan Selçuk Özdağ'a açık destek

15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği BaşkanıSerhat Çağ, “Manisa Büyükşehir'de en doğru tercih Selçuk Özdağ” dedi.

2019 Mart yerel seçimleri öncesinde Manisa Büyükşehir seçiminde AK Parti'nin Adayının hangi isim olacağı merakla beklenirken 15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği (MİDDER) Başkanı Serhat Çağ Facebook sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda adaylık için en doğru tercihin AK Parti E. Genel Başkan Yardımcısı, 24. 25. 26. Dönem AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ olacağını belirtti. Son zamanlarda hemen hemen gitmiş olduğu her ortamda gündem konusunun yerel seçimler olduğunu ve Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı AK Parti'de kim olmalı, aday olduğu taktirde kim kazanır sorusuyla karşılaştığını kaydeden Çağ, “Bu sorulara verdiğim cevap ise Herkese aynı.. AK Parti Manisa’da Büyükşehir Belediye Başkanlığını rahat bir şekilde ancak Selçuk Özdağ ile kazanır” dedi.

NEDEN Mİ SELÇUK ÖZDAĞ ?

Paylaşımında Selçuk Özdağ cevabının gerekçesini de açıklayan Çağ sözlerini şöyle sürdürdü, “Neden mi? Nedenini sokaktaki vatandaş,Esnaf,öğrenci hatta ev hanımı kardeşlerimizden bile duyabilirsiniz.Toplumun tüm kesimine hitap edebilecek ender isimlerden biri Selçuk Özdağ. Parti teşkilatlarında da sevilen,sayılan ve karşılığı olan bir isim.Vatandaşın talepleri ile teşkilatın taleplerini ortak noktada birleştirebilecek bir siyasetçi Sayın Özdağ. Milletvekilliği döneminde hatta Genel Başkan Yardımcılığı zamanında dahi gece gündüz Manisalıların telefonlarına cevap veren,sıkıntılarına çare bulmaya çalışan,dertleriyle dertlenen,Mutluluklarında da yalnız bırakmayıp yanlarında olan İnsani yönü tüm özelliklerinin üstünde olan merhametli ve vefalı bir insan...
Herşeyden önce bu benim için önemli olan!”

ÖNCE İNSAN

Selçuk Özdağ'ın öncelikle insana verdiği değer ve insani özellikleriyle öne çıktığını belirten 15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği (MİDDER) Başkanı Serhat Çağ, “En beğendiğim özelliği ise siyaseti etik değerler çerçevesinde yapması.Bir çok siyasetçinin beceremediği birşeydir bu.Şeffaf olmak,saydam olmak,güç odaklı olmamak ve menfaat karşılığında siyasetin gücünü kullanmamak..Genç siyasetçilerin örnek alması gerektiği en önemli husus bu bence. Çünkü siyasetin içerisinde örnek alınacak insan sayısı maalesef çok az” dedi.

SELÇUK ÖZDAĞ MANİSA İÇİN BİR DEĞER
AK Parti E. Genel Başkan Yardımcısı, 24. 25. 26. Dönem AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ'ın Manisa için bir değer olduğunu ve bu değerin kıymetini bulacağı düşüncesinde olduğunu kaydeden Çağ sözlerine şöyle devam etti, “Eğer aday gösterilirse Manisayı Eğlenceli,Centilmence ve 20 yıl sonra dahi konuşulacak anıları olan bir seçim yarışı bekliyor olacağı kanaatindeyim. İşte bizlerin de istediği tam da böyle bir Siyasetçi değil mi? Evet öyle. Bu seçimlerde onun için tüm siyasi partiler bu işi sıkı tutacak, anketlerle ve kamuoyu araştırmalarıyla halkın talebine kulak verecek! İnanıyorum ki,Halkta karşılığı ve sempatisi olan isimler ipi göğüsleyecek.Ben şimdiden Aday olmayı düşünen tüm dostlarıma başarılar diliyorum. Rabbim herkese gönlünden geçirdiği güzel şeyleri yaşamayı nasip etsin. Memleketimize ve ülkemize hayırlı ve uğurlu olsun.”

Haber29 Ekim 2018 Pazartesi