Halka hizmet Hakk'a hizmettir

Tek hedeflerinin daha özgür, daha zengin ve güçlü Türkiye yolunda millete hizmet olduğunu kaydeden AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ Ocak ayı içerisinde 6 basın yayın kuruluşunun programına, 4 TV Kanalında canlı yayın programına, konuşmacı olarak Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği (TDED) tarafından Ankara’da gerçekleşen ‘Darbeler kıskacında Türkiye ve Demokrasi’ adlı konferansa katılırken CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Referandumda ‘Hayır’ diyeceklerini dair twitter’da paylaştığı videoya yönelik Türkiye Büyük Millet Meclisinde basın toplantısı düzenledi. Yoğun çalışma temposuna rağmen değişik il ve ilçelerde bir dizi programlara da katılan Özdağ, Manisa’da büyük bir yatırıma imza atan Kolin firması sponsorluğunda hayır işlerinde de önderlik yaparak her kesimin takdirini topladı.

AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ Ocak ayında Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde ki yoğun geçen gündem toplantıları ve programlara rağmen başta seçim bölgesi Manisa olmak üzere bir çok il ve ilçede bir dizi programlara katılarak sadece Manisa’nın değil aynı zamanda Türkiye’nin Milletvekili olduğunu bir kez daha ortaya koydu. Özdağ bir ay içerisinde içerisinde 6 basın yayın kuruluşunun programına, 4 TV Kanalında canlı yayın programına, konuşmacı olarak TDED Tarafından Ankara’da gerçekleşen ‘Darbeler kıskacında Türkiye ve Demokrasi’ adlı konferansa katılırken CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Referandumda ‘Hayır’ diyeceklerini dair twitter’da paylaştığı videoya yönelik karşı bir açıklama yapmak üzere Türkiye Büyük Millet Meclisinde basın toplantısı düzenledi.

Özdağ ayrıca Manisa’da büyük bir yatırıma imza atan Kolin firması sponsorluğunda hayır işlerinde de önderlik yaparak her kesimin takdirini topladı. Gördes barajından dolayı mağduriyet yaşayan Gördes ve Akhisar’da ki vatandaşlara da yeni konutlarını teslim eden AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ, “Hedefimiz millete hizmet. Halka hizmet Hakk’a hizmettir düsturuyla çalışmak. Bürokratından, siyasetçisine hepimiz bir arada Manisalılara en iyi şekilde hizmet etmek için gayret sarfetmeye devam edeceğiz. Manisa’yı Türkiye’nin en yaşanabilir kenti, en müreffeh, en zengin, en özgür kenti, en güvenlikli kenti haline getirmeyi hedefliyoruz. Şu anda işsizliğin en az olduğu şehir yüzde 5’le Manisa’dır. İşsizlik oranını ister yeni açacağımız Organize Sanayi Bölgeleri başta olmak üzere diğer iş sahalarıyla Manisa’da ki işsizlik oranını Allah’ın izniyle yüzde 3’e çekeceğiz” dedi.

AK Parti Manisa İl Başkanlığı’na atanan Berk Mersinli ve yönetimini de ziyaret ederek desteğini gösteren AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ 18 Şubat Cumartesi günü Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kooperatifi Sosyal Tesislerinde gerçekleşecek olan İl Danışma Meclisi Toplantısına da katılacak.

Haber14 Şubat 2017 Salı