Halk, Özdağ'dan vedalaşma değil yeni hizmetler bekliyor

Partili partisiz her kesimden vatandaşın büyük takdirini toplayarak ve teveccühünü kazanarak 2011 Yılından bu yana AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ 24 Haziran seçimleri öncesinde Milletvekili Adayı gösterilmemesinin ardından seçimlere 3 gün kala sosyal medya üzerinden paylaşımda bulunarak sevenlerinden ve Manisalılardan helallik istedi. Özdağ'ın veda mesajına karşılık veren yüzlerce seveni, “Bu mesaj bir veda değil yeni bir başlangıç mesajı. Sayın Selçuk Özdağ'ı 2019 yılında Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı olarak görmek istiyoruz” şeklinde yorumda bulundular.

24 Haziran seçimlerine 2 gün kalmasına rağmen başta AK Partili seçmen ve Manisalılar olmak üzere AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ'ın Milletvekili Aday listesinde olmamasına tepkiler devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde parti genel merkezinin ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bu konudaki kararını saygıyla karşıladığını, siyasete devam etmek istediğini belirten Özdağ bu seferde bir siyasetçiden beklenen olgunluğu göstererek sosyal medya paylaşım sayfalarından takdir toplayan bir mesaj yayınladı. “Haklarınızı Helal Ediniz” başlayan mesajında, “TBMM'de 24. 25. ve 26. Dönem Manisa Milletvekili olarak siz değerli hemşehrilerime ve milletimize hizmet etme şerefine nail oldum. Elimi ve alnımı kirletmedim, Halka hizmet HAK'KA hizmettir şiarı ile hareket ettim. Genel Başkanımız Sn. Recep Tayip ERDOĞAN'a, Teşkilat Mensuplarımıza ve de Aziz Manisalılara teşekkürlerimi sunarım. Yeni görevlerle milletime ve Manisamıza hizmet etmek ümidiyle hakkınızı helal ediniz. Selam ve saygılarımla” ifadelerine yer veren Özdağ'a sevenleri ve Manisalılar destek mesajı karşılığı vererek kendisini Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı olarak görmek istediklerini belirttiler.

“Biz sizi hayırlı hizmetlerin yiğit adamı olarak tanıdık ve şahidiz” diyen Manisalılar genel olarak mesajlarında şu ifadelere yer verdiler;
“Helal olsun Başkanımıza. Manisalı seçmenler olarak size minnettarız. Manisa'mıza gecenizi gündüzünüze kattınız ,hizmet için uykusuz kaldınız. Engellilere el ve ayak oldunuz. Hakkınızı ödeyemeyiz. Çıkışı zor yollara aştınız. Allah'ımıza şükredelim ki. Manisamıza, Manisa halkına hizmetlerinizden dolayı şükranlarımızı sunar, Selçuk Özdağ isminin Manisa'da ne kadar saygıdeğer ve ihtiyaç olduğunu bilmekte olduğumuzu ifade eder saygılarımızı arz ederiz.”
“Değerli kardeşim Selçuk bey kusura bakmayın size daha zor görevler bekliyor. Çünkü Allah nasip ederse sizde kabul ederseniz, sizin 8 ay sonra manisa Büyükşehir Belediye Başkan adayı olmanızı bekliyor. ve kendi adıma onbinlerce Manisalıyla sizi destekliyoruz, Allah'tan sıhhatli mutlu huzurlu yıllar diliyoruz. Allah'a emanet olunuz! “
“Sen Manisa'yla Manisa seninle güzeldi koca yürekli adam. Asıl sen bize hakkını helal et. İnşallah seni Manisa'da Belediye Başkanı olarak Sayın Cumhurbaşkanımız bizlere nail eder.”
“Helal olsun vekilim. Sizde hakkınızı helal edin Rabbim hakkınızda hayırlı olan herşeyi size nasip etsin. Milletin gönlünde taht kurdunuz. Milletin gönlünü kalbini kazanmak kolay değil siz bunu başardınız. Biz kazak Türkleri ne konumda olursanız olun her zaman yanınızdayız sizi seviyoruz. Bahtınız açık olsun sayın vekilim”

Haber23 Haziran 2018 Cumartesi