Halitpaşalılardan Selçuk Özdağ'a PTT teşekkürü

Demirciler Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Derneği ile Şehzadeler Belediyesi’nin ortaklaşa düzenledikleri Hıdırellez ve Keşkek şenliğine katılan AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ'a Halitpaşalı vatandaşlar mahallelerinde hizmet vermeye başlayan PTT Şubesinin açılması konusunda gösterdiği gayretten dolayı teşekkür ettiler. Vatandaşların taleplerini yerine getirme, hayatlarını kolaylaştırma, geçim ve hayat standartlarını yükseltmek, huzur ve barış içerisinde yaşanılabilir Manisa'yı inşa etme adına ne gerekiyorsa yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Tarafıma ulaşan bu talebin yerine getirilmesinde gösterdikleri hassasiyet ve gayretlerinden dolayı PTT Bölge Müdürümüze ve İl Müdürümüze teşekkür ediyorum. Halitpaşa Mahalle Muhtarımıza ve mahalle sakinlerine yeni PTT şubesi hayırlı olsun” diye konuştu.

Manisa'nın Saruhanlı ilçesine bağlı Halitpaşa Mahallesine PTT şubesi açılması yönünde kendisine gelen talebin girişimcisi ve takipçisi olarak vatandaşlardan gelen talebi boş çevirmeyen AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ Manisalıların gönüllerini fethetmeye devam ediyor. Bu talebi boş çevirmeyen ve yerine getirilmesini sağlayan Halitpaşa sakinleri Demirciler Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Derneği ile Şehzadeler Belediyesi’nin ortaklaşa düzenledikleri Hıdırellez ve Keşkek şenliğine katılan AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ'a teşekkürlerini sundular. Konuyla ilgili olarak Manisa'nın Halitpaşa Mahallesinde açılan PTT Şubesinde görevli memur atanarak hizmet verilmeye başlandığını kaydeden PTT İl Müdürü Bilal Özlü gösterdiği hassasiyetten dolayı Özdağ'a ayrıca teşekkür ederek ihtiyaç duyulan ilçelerde yeni şubelerin açılımına devam edeceklerini belirtti.

Halitpaşalıların mahallelerine PTT şubesi açılması yönünde taleplerinin kendisine ulaştığını ve bu talebin ulaşmasından sonra gerekli girişimlerde bulunduklarını belirten AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ, vatandaşların tüm makul taleplerini yerine getirme noktasında azami gayret sarfettiklerini söyledi. Özdağ sözlerine şöyle devam etti, “Tarafımıza yansıyan vatandaşlarımızın sorunlarını Türkiye Büyük Millet Meclisinde Grup Başkanvekillerimize, Bakanlarımıza, Sayın Başbakanımıza ve Sayın Cumhurbaşkanımıza yazılı veya sözlü olarak iletip çözümü için konunun takipçisi oluyoruz. Çiftçilerimizin, işçilerimizin, esnafımızın ne problemi var ise aynen bir BİMER ya da CİMER nasıl çalışıyorsa aynı şekilde bizler de büyük bir gayret göstererek ve bir vazifesi görerek problemleri çözme yolunda önemli çalışmalar yürütüyoruz. Bu da AK Parti'nin ve yapmış olduğumuz hizmetlerin farkını ortaya koyuyor.”

Haber3 Haziran 2018 Pazar