Gördes'e Selçuk Özdağ çok amaçlı salonu kazandırılıyor

AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ'ın girişimleri ve öncülüğünde Hayırsever İbrahim Bağış ve Gördes Belediyesi'nin işbirliğinde Manisa'nın Gördes İlçesine bağlı Akpınar Mahallesine Çok Amaçlı Salon kazandırılıyor. Salona Hayırsever İbrahim Bağış'ın talebiyle Selçuk Özdağ adının verilmesi kararlaştırıldı.

Sadece Milletvekilliğinde yapmış olduğu hizmetlerle değil Manisa'ya kazandırdığı yatırımlar gerçekleştirdiği sosyal ve kültürel faaliyetlerle de herkesin takdirini kazanan AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ'ın girişimleri ve öncülüğünde Gördes'in Akpınar Mahallesine çok amaçlı salon kazandırılıyor. Yapılacak olan sosyal tesisle ilgili protokol anlaşması Milletvekili Selçuk Özdağ'ın Manisa'da ki irtibat bürosunda gerçekleştirildi. Hayırsever İbrahim Bağış'ın katkısı ve talebiyle ilçeye kazandırılacak olan salonun adına Selçuk Özdağ adının verilmesi kararlaştırılırken yatırım adeta bir imece usulü el birliğiyle yapılacak.

SÖZLERİMİN DAİMA TAKİPÇİSİ OLDUM
AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ, Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol Hayırsever İbrahim Bağış, Gençlik ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk ve Akpınar Mahalle Muhtarı Yakup Arıoğlu'nun katıldığı ve birlikte imzaladıkları protokol anlaşmasının ardından konuşmada bulunan Özdağ Milletvekilliği döneminde vermiş olduğu her sözün takipçisi olduğunu vurgulayarak bir sözünü daha yerine getirmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Hayırsever İşadamı İbrahim Bağış'ın Manisa'ya çok önemli katmadeğer sağladığını belirten Özdağ, “İbrahim bey Almanlarla işbirliğiyle Soma'da en az 2 Bin kişinin istihdamının sağlandığı bir bir Çimento fabrikası daha kuruyor. Hem istihdam yaratıp, katma değer sağladıkları için hem de Türkiye ekonomisine ciddi katkılarından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Gördes'e yapılacak olan çok amaçlı salona da 60 Bin lira katkıda bulunuyorlar. Zaten yapmış olduğumuz yatırımlarda hayırsever işadamlarının büyük katkılarını görüyor ve bundan memnuniyet duyuyoruz. 60-70 Bin lira da Gördes Belediye Başkanımız Muhammet Akyol'da aynı şekilde Belediyenin imkanlarıyla sağlayacak. Fayans ve elektrik malzemelerini de yine ben 2 hayırseverden ricada bulunarak karşılanmasını sağlayacağım. İnşallah Gördes ilçemizin Akpınar mahallesine kazandırılacak olan bu salonda düğün, nişan, hayır yemeği gibi özel günler gerçekleşecek. Hayırlı olsun” diye konuştu.

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞINI KAZANACAĞIZ
Gördes'te yatırımların devam ettiğini belirten Özdağ, “Gördes'te bir yandan baraj ve göletlerimiz devam ediyor. Bir diğer yandan çevreyolu çalışması devam ediyor. Diğer yandan da bilindiği üzere yüksekokul, yurt ve sosyal tesisleri tamamlamıştık. Gördes'in başarılı çalışkan bir Belediye Başkanı var. TOKİ ile ilgili çok ciddi katma değerler sağlandı. Gördes'te Gördes ve Güneşli olmak üzere 2 tane de çok önemli barajımız var. İzmir'in su ihtiyacının yüzde kırkı buralardan karşılanıyor. Çiçekli barajı bitti onunda sulamayla ilgili bu yıl ihalesi yapıldı. Herhangi bir problem yok bu yıl içerisinde bitirmiş olacağız. Karayağcı göleti devam ediyor. Gördes'e yatırımlarımız devam edecek. Akhisar-Gördes yol ihalesi hızlı bir şekilde devam ediyor. Gördes-Kılavuzlar yol ihalesini yapmıştık orasıyla ilgili de çalışmalar devam ediyor. Biz Gördes'i daha yaşanılabilir hale getirmek istiyoruz. Kubatlar içme suyu ile de çalışmalarımızı yaptık. Sosyal Güvenlik Merkezi ile ilgili çalışmalarımız da devam ediyor bununla ilgili son aşamaya gelindi. Her ne kadar 24 Haziran seçimleri öncesinde Milletvekili Aday Listesinde olmasam da tüm bu yatırımları takip etmeye devam edeceğim. İnanıyorum ki seçimlerin galibi biz olacağız. 2019 yılında da yerel seçimlere daha güçlü bir şekilde hazırlanacağız. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanlığını ve 17 ilçenin en az 15 tanesini kazanmak istiyoruz. Manisa ve Ankara'da ki irtibat bürolarımıza kapatmadan hizmetlerimize devam edeceğiz. Haftanın 3 gününü Ankara'da 3-4 gününü de Manisa'da geçireceğiz” şeklinde konuştu.

Haber5 Haziran 2018 Salı