Enpolitik Yazarları Manisa'ya hayran kaldı

“Tabi ki tarafız” sloganıyla yayın hayatına atılan Enpolitik haber sitesinin Genel Yayın Yönetmeni Kerime Yıldız ile Köşe Yazarları Manisa Saruhan Otel’de gerçekleşen lansman toplantısının yanı sıra AK Parti Manisa Milletvekili ve sitenin fikir babası Doç. Dr. Selçuk Özdağ’ın misafiri olarak tarihi ve manevi yerleri ziyaret ettiler. Manisa’nın önemli bir Anadolu şehri olduğunu kaydeden güçlü kalemler gezi sırasında hayranlıklarını dile getirerek tarihi şehrin Büyükşehir olmayı hak ettiğini ve bu hakkın da kendisine 2014 yılında teslim edildiğini belirttiler.

Manisa’da tarihi Sultan Cami, Muradiye Cami ve Ulu Cami başta olmak üzere Yiğitbaş Veli Hazretleri, Mevlevihane, Yeni Han ve diğer tarihi ve manevi yerleri ziyaret etme imkanı yakaladıklarını belirten Enpolitik yazarları adına konuşmada bulunan haber sitesinin Genel Yayın Yönetmeni Kerime Yıldız, “Öncelikle sitemizin kurucusu ve fikir babası AK Parti Manisa Milletvekili Sayın Doç. Dr. Selçuk Özdağ’a teşekkür ediyoruz. Manisa’da hem sitemizin adına ve misyonuna yakışır bir tanıtım toplantısı gerçekleştirdik hem de bu vesileyle bu güzel ve tarihi şehri gezip görme, tanıma imkanına kavuştuk. Enpolitik haber sitesi olarak ulusal bazda ses getireceğimize inanıyor, kısa süre içerisinde şu an 50 binlerde olan tıklanma oranımızın yüz binlere geleceğini hedefliyoruz. Artık internet haberciğinin yeni rotası enpolitik.com. Bu kadro ile çok güzel işler başaracağız" dedi.

Güçlü yazar kadrosunu Manisa’da konuk etmekten ve Manisalılarla buluşturmaktan büyük bir mutluluk duyduğunu belirten AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ Enpolitik’in gerçek haberciliğin adresi olacağını vurgulayarak, “enpolitik.com olarak haber dünyasına hızlı bir giriş yaptık. Geleceği parlak, umut vadeden sitemiz hayırlı uğurlu olsun” ifadesinde bulundu.
Enpolitik Haber Sitesinin devletten, milletten yana hür bir haber sitesi içerisinde yayın hayatına devam edeceğini kaydeden Özdağ, “Doğrulara doğru, yanlışlara yanlış diyeceğiz. Hakikatten yana olacağız. Kimseye yaranmak veyahut herhangi bir menfaat uğruna asla hakikati çiğnemeyeceğiz. Manisa Şehzadeler şehri. Başta Fatih Sultan Mehmet olmak üzere çok önemli Padişahlar bu şehirde yetişti. Bu şehir aynı zamanda tarımın, sanayinin, tarihin kenti. 93 yıl önce Cumhuriyet ilan edilmeden önce yine Manisa ve ilçelerinde büyük milli mücadele kahramanlıkları gösterilmiştir. Biz böylesine önemli bir şehirde çok önemli gayretler gösterirken, Manisa’yı marka şehir haline getirirken bir yandan da basın yayın yoluyla tarihe not düşmek istiyoruz. Düşeceğimize de inanıyorum. Onun için enpolitik.com haber sitesinin ilk tanıtım toplantısını Manisa’da gerçekleştirirken aynı zamanda birbirinden değerli olan yazar kadromuza Manisa’nın tarihi ve manevi yerlerini gezdirerek bu önemli ve marka şehri tanıtmayı hedefledik” dedi.

Haber6 Aralık 2016 Salı