24 Haziran'da Manisa'dan en az 7 Milletvekili çıkartacağız

AK Parti Manisa İl Kadın Kolları Kongresine katılan AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ hedeflerinin 24 Haziran akşamı 12 seçim kazanmış, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ten sonra en başarılı lider olan Recep Tayyip Erdoğan’ı Başkan yapmak olduğunu söyledi. Özdağ, “Şehzadeler kenti Manisa’dan Milliyetçi Hareket Partisiyle beraber en az 7 Milletvekili çıkartacağız. Sakarya yapıyor da Kocaeli yapıyor da Manisa neden yapmasın? Parlamentoda da çoğunluğu sağlayacağız ve “durmak yok yola devam” diyeceğiz. Egemen güçlere de tüm bunları başardıktan sonra, ‘Bu topraklar bizim, biz varız’ diyeceğiz” şeklinde konuştu.
AK Parti Manisa İl Kadın Kolları Kongresine katılan AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ, partililere yönelik yaptığı konuşmada seçimlere sayılı günler kaldığını kaydederek yoğun bir şekilde çalışmalarını istedi. Özdağ, “16 yıldır Manisa’ya büyük hizmetlerde bulunduk. Allah kısmet ederse 6 Mayıs’ta 10 kişiden oluşacak Milletvekili Adaylarımız, teşkilatlarımız, şu ana kadar 71 Milletvekilliği Aday Adaylığını açıklayan arkadaşlarımız ve bizler meydanlarda olacağız. Yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı en iyi şekilde anlatmaya çalışacağız. El ele, gönül gönüle vereceğiz Manisa kazan bizler kepçe olacağız. Bu toprakları karış karış gezeceğiz. 17 İlçede yaptıklarımızı anlatacağız, barajlar mı biz yaptık barajları. Şimdi dört baraj daha bitiriyoruz. Göletler mi, sadece Manisa’da toplam 46 Gölet bitiyor. Okullar mı, taşımalı eğitim mi, engeller mi, engellilere bakım ücretleri mi? sağlıkta, ulaşımda, iletişimde, kültürde, eğitimde her alanda yaptıklarımızı anlatmaya zaman yetmez. İl Başkanlığımızdan rica ediyorum hangi ilçeye, hangi ilçenin hangi mahallesine hangi hizmetleri yapmışsak kalem kalem kitapçık haline gidip vatandaşlarımıza dağıtalım. Dağıtmakla kalmayalım her gittiğimiz yerde “biz şunu şunu yaptık” diye anlatalım” dedi.

AK Parti’nin 16 yıldır hem şeytan taşladığını hem de ibadet ettiğini kaydeden Özdağ, “Bir yandan vesayetçilere meydan okuduk, onların uzantısı egemen güçlere, “Söz milletin! Durun” dedik. “Türkiye artık sizin bildiğiniz ülke değil” dedik. Darbe girişiminde bulunanlara, bizi Gezi Olaylarında sıkıştırmak isteyenlere, Kobani’de eylemler yapanlara, sokaklara çıkarak bizi tehditle terbiye etmek isteyenlere meydan okuduk. Meydan okurken de barajları yaptık, Türkiye’yi kalkınma noktasında muasır devletler seviyesine getirdik, Türkiye’yi Dünya’da ekonomisi en iyi 17. Ülke haline getirdik, şimdi bu ekonomiyi daha da büyüteceğiz. Buna mecburuz ve mahkumuz. Yol üzerinde bağı olanla yâri güzel olanın başı dertten kurtulmazmış. Türkiye yol üzerinde bir bağ ve çok güzel bir sevgili. Bu sevgiliye herkes sahip olmak istiyor. Bu sevgilinin namuskarı ve sahipkarı aziz Türk milletidir” diye konuştu.
Gelecek nesillerin yetişmesinde kadınlara çok önemli görev ve sorumluklar düştüğünü belirten Özdağ sözlerini şöyle sürdürdü, “Kadınlar şairin dediği gibi eli öpülesi kadınlar Gördesli Makbule Bacıların, Şerife Bacıların torunlarıdır. Haksızlığın karşısında onurlu bir şekilde duran ve hak arayanlardır. Hakkını aramayanların haysiyetleri de yoktur. Kadınlar, çocuklarını, gelecek nesilleri çok iyi yetiştirsinler ki Japonya olalım, Ekonomimiz, teknolojimiz çok iyi seviyelere gelsin. Bu konuda önce Allah’a sonra da kadınlara ve teşkilatlarımıza güveniyorum.”

Haber6 Mayıs 2018 Pazar